Главная Украина «Укрнафта» зменшить споживання електроенергії на своїх АЗК

«Укрнафта» зменшить споживання електроенергії на своїх АЗК

«Укрнафта» зменшить споживання електроенергії на своїх АЗК

ПАТ "Укрнафта" знизить споживання електроенергії на своїх автозаправних комплексах з 17:00 до 7:00, повідомила пресслужба компанії.

Зокрема, буде зменшено зовнішнє та внутрішнє освітлення. Також у вечірні години, коли споживання в енергосистемі найвище, буде мінімізовано роботу холодильного та іншого енергоємного обладнання.

"Закликаємо бізнес долучатися, щоб разом допомогти енергетичній системі та уникнути можливих планових відключень", — наголошується в повідомленні.

"Укрнафта" — найбільша нафтовидобувна компанія України, є оператором національної мережі АЗС із 537 станцій, з яких діють 456. Компанія реалізує комплексну програму відновлення діяльності та оновлення формату автозаправних станцій своєї мережі. З лютого 2023 року "Укрнафта" випускає власні паливні талони та картки "NAFTAКарта", що реалізуються юридичним і фізичним особам через ТОВ "Укрнафта-Постач".

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція. 5 листопада 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передання державі частки корпоративних прав компанії, що належали приватним власникам, якою зараз управляє Міноборони.

 

 

 

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.