Главная Политика Італія хоче, щоб Україна вступила до ЄС – прем’єр

Італія хоче, щоб Україна вступила до ЄС – прем’єр

Італія хоче, щоб Україна вступила до ЄС – прем’єр

Прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі заявив, що Італія хоче, щоб Україна вступила до Євросоюзу.

"Останніми тижнями наголошувалося, що процес вступу до Європейського Союзу є тривалим і складається з реформ, необхідних для забезпечення функціонуючої інтеграції. Я хочу сказати президенту Зеленському, що Італія в цьому процесі поряд з Україною. Італія хоче, щоб Україна вступила до Євросоюзу", – сказав Драгі після виступу президента України Володимира Зеленського в парламенті Італії у вівторок.

Він наголосив, що від початку війни Італія захоплювалася мужністю, рішучістю та патріотизмом президента України Володимира Зеленського та громадян України.

"Сьогодні Україна не просто захищається. Вона захищає наш мир, нашу свободу, нашу безпеку. Вона захищає цей багатосторонній порядок, заснований на правилах і правах, які ми старанно створювали після війни. Італія глибоко вдячна вам", — зазначив Драгі.

За його словами, від початку війни Італія прийняла понад 60 тис. біженців з України, переважно жінок та неповнолітніх. Драгі запевнив, що Італія і далі робитиме це завдяки невтомній роботі та високому професіоналізму регіонів, муніципалітетів, цивільного захисту, релігійних організацій, усіх волонтерів.

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.