Главная Политика Рішення суду про припинення діяльності КПУ набуло чинності — нардеп

Рішення суду про припинення діяльності КПУ набуло чинності — нардеп

Рішення суду про припинення діяльності КПУ набуло чинності — нардеп

Рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо припинення діяльності Комуністичної партії України набуло чинності, повідомила народний депутат, представник Верховної Ради у Конституційному Суді Ольга Совгиря (фракція "Слуга народу").

"Через більше ніж шість років після ухвалення… "закону про декомунізацію" в Україні остаточно заборонено Комуністичну партію… Окружний адміністративний суд м. Києва постановою від 16 грудня 2015 року у справі №826/15408/15 припинив діяльність КПУ, але це рішення було оскаржено в апеляційному порядку і не вступило в законну силу. Весь цей час Комуністична партія України продовжувала існувати і навіть отримувала членські внески, хоча і була усунута від виборчого процесу. Нещодавно Шостий апеляційний адміністративний суд завершив розгляд апеляційної скарги у цій справі і відмовив у її задоволенні, в результаті чого рішення суду про заборону Комуністичної партії України вступило у законну силу", — написала Совгиря у понеділок у телеграмі.

Вона нагадала, що Верховна Рада ухвалила "закон про декомунізацію" ще у 2015 році, проте він передбачав засудження комуністичного режиму та заборону пропаганди його символіки, а питання про заборону Комуністичної партії мав вирішити суд.

 

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.