Главная Украина Україна запускає програму видачі мікрогрантів для бізнесу із 9 областей на порталі «Дія»

Україна запускає програму видачі мікрогрантів для бізнесу із 9 областей на порталі «Дія»

Україна запускає програму видачі мікрогрантів для бізнесу із 9 областей на порталі «Дія»

Мікро- та малі підприємства дев'яти областей України, які постраждали від військової агресії Росії, можуть подаватись на отримання мікрогрантів розміром 125 тис. грн (EUR4 тис.) через державний портал "Дія", повідомляється в телеграм-каналі Міністерства цифрової трансформації України.

"Через російське вторгнення в Україну сотні українських підприємств були змушені припинити свою роботу або скоротити діяльність у рази. Тому, щоб фінансово допомогти власникам малого бізнесу, які постраждали від збройної агресії Росії, ми запускаємо гранти на порталі "Дія", — зазначило відомство.

Згідно з повідомленням, подати заявку на мікрогранти можуть підприємства, які:

— зареєстровані не пізніше ніж 31 грудня 2021 року у Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській та Київській областях;

— тимчасово перемістилися із цих областей;

— постраждали внаслідок бойових дій, але продовжують працювати і можуть це підтвердити.

Пріоритет у відборі надається компаніям, які виробляють життєво необхідні товари для українців та ЗСУ. Відбором заявок займатиметься комісія із незалежних бізнес-експертів.

Повідомляється також, що гранти стали доступними завдяки фінансуванню Європейським Союзом та урядом Німеччини в рамках програми технічної підтримки "EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", яку в Україні реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit, (GIZ) GmbH.

Ініціаторами програми є Мінцифри, Міністерство економіки, Офіс з розвитку підприємництва та експорту та "Дія Бізнес". Партнер-виконавець програми — фонд "Східна Європа".

 

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.